Andezit Taşı Fiyatları 2024

Fabrikadan andezit taşı Satışları İle En Az %50 fiyat Avantajı İçin Hemen Bizleri ARAYIN. Fabrikamızda Her Renk Ve Ebatta Ankara Andezit Taşı Üretimi Yapılmaktadır.

Birçok yapı malzemesinin maliyetleri ışığında oluşan birimleri ve buna bağlı olarak fiyat aralıkları mevcuttur. Bizler bu kapsamda incelemelerde bulunduğumuzda ifade etmek isteriz ki üretimini yaptığımızda tüm doğal taşların maliyetleri ve buna bağlı bizim firma olarak koyduğumuz birimler ve birim fiyatları mevcuttur. Bu kapsamda ifade etmek isteriz ki üretimini yaptığımız andezit taşı için fiyatları biz maden ocağını ve fabrikalarına sahip tek firma olarak biz belirlemekteyiz. Maden sahaları ve fabrikamızın olması bizlere en uygun fiyata en kaliteli ürünü üretme fırsatını vermektedir.

Öncelikle bu başlığımızda üretimini yaptığımız ürünlerin birimlerini ve güncel fiyat aralıklarını sizler ile paylaşacağız. Üretimini yaptığımız hiçbir ürün için net bir fiyat vermek imkansızdır. Bunun nedeni ise bizler üretici firma olduğumuz için bir santimetreden başlayarak iki metreye kadar ürün üretimi yapmaktayız. İstenilen kalınlıkta, boyda ve genişlikte ürünlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bu şekilde olduğu için sadece fiyat aralığı verebilmekteyiz. Bununla beraber sezon içinde fiyatlarda indirim gibi durumların olduğunu ifade etmek isteriz.

Üretimi yapılan plakaların her biri için ifade etmek isteriz ki farklı üretim süreçleri ve buna bağlı farklı gider kalemleri bulunmaktadır. Bu kapsamda öncelikle ürünlerin giderlerine baktığımızda ilk olarak ürünlerin ham madde sahasında oluşan gider kalemini dikkate almak gerekmektedir. Maden sahalarından çıkarılan ham madde ve maden sahalarının giderleri en büyük kalemi oluşturmaktadır. Diğer taraftan taşıma ve fabrikada üretim sürecinde oluşan giderlerde üretim kalemini yani fiyatları oluşturmaktadır.

Bizler bu yazımızda ürünlerin giderlerine göre fiyatlarını ve ürünlerin birimleri nelerdir? Bu soruların cevabını üretici ana firma olarak hem soracak hem de cevaplarını vereceğiz. Ancak ifade etmek isteriz ki andezit taşı fiyatları 2024 konusunda en uygun fiyatlara en kaliteli ürünü sunmayı hedeflediğimizi ve bunu gerçekleştirdiğimizi ifade ediyoruz. Daha kapsamlı bilgiler için hemen bizleri arayınız.

Andezit Taşı Fiyatları 2024 Maliyetleri Nelerdir?

Öncelikle üretimi yapılan ürünlerin her biri için farklı ebatlarda farklı blokların kullanımı yapılmaktadır. Bizler çıkardığımız blokların incelemelerini yaptığımızda ifade etmek isteriz ki her blok parçası için farklı ürünlerin ve ebatların üretimini yapmaktayız. İlk olarak bizler bu başlığımızda ürünlerin her biri için farklı fiyatların ve birimlerin oluştuğunu anlatarak ifade etmek istiyoruz. Üretimi yapılan ürünlerin kaplama, zemin döşeme, bordür, küpeşte ve özel işlemeler olarak sınıflandırma yapmak doğru olacaktır. Her bir ürün grubu için andezit taşı maliyetleri ve fiyatları bununla beraber birimleri değişmektedir. Bizler bu yazımızda bunları dikkate alarak fiyatlar konusunda bilgileri sizinle paylaşacağız.

Öncelikle bir ürün bordür olması durumunda kullanımını yaptığımız birim metre tül yani metre fiyatı olduğunu söylemek isteriz. Bu ürünün ebatları genelde kalın ve genişliği az olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünlerin mutlaka pah ve profil işlemi yapılarak satışların yapılmasını önermekteyiz. Bunun nedeni ise ürünlerin kullanımda bizlere fayda sağlayacağından kaynaklanmaktadır. Bununla beraber ürünlerin uygulamalarında mutlaka doğru ebatların belirlenmesi gerekmektedir. Ürünlerin üretiminde kullanımı yapılan bloklar yerden yüksek olmaması ve uzun olmaması gerekmektedir. Bunun nedeni ise oldukça ağır taşlar olmasından kaynaklanmaktadır. Bu ürün plaklar halinde üretimi yapıldıktan sonra iki personel çalışması ile profil veya pah vurularak uygulama yapılmaktadır.

Üretimi yapılan zemin kaplama taşlarında ise bizler genelde kalınlık olarak minimum üç santimetre kullanımını önermekteyiz. Bunun nedeni ise ürünlerin iki santimetrede dahi dayanımının olması ancak altında boşluk olduğunda ürünlerin kırılmasına neden olduğundan minimum üç veya dört santimetre kullanımını önermekteyiz. Bu ürünün birimi metrekare olarak tercih edilir. Bununla beraber andezit taşı fiyatları 2024 bizler ham plaklar üzerinden değerlendirme yapmaktayız. Ancak üzerine yapılan kumlama, patinato veya farklı bir işleme ile fiyatlarda artışlar meydana gelmektedir. Bu işlemeler her zaman iki personel, fire ve enerji gideri olarak maliyet oluşturmaktadır.

Farklı kotların birbirine bağlanması ile basamak taşlarının oluşumu meydana gelmektedir. Bizler bu kapsamda ifade etmek isteriz ki bu ürünün kaplama olarak kullanımı ile basamak taşlarında kayma ve deforme olma durumu ortadan kalkmaktadır. Bizler bu ürünlere mutlaka pah veya profil işlemi yaparak ürünlerin üretimini yapmaktayız. Bu ürünün birimi metre tül olarak bizleri karşılamaktadır. Üretimi yapılan ürünlerin genelde kalınlıkları üç veya dört santimetre kullanılırken genişlik otuz iki santimetre olarak bizleri karşılamaktadır.

Duvar üstünde kullanımı yapılan küpeşte diğer adıyla harpuşta taşı içinde birim kullanımı metre tül olduğunu ifade etmek isteriz. Kullanımı yapılan ürünlerin andezit taşı fiyatları 2024 güncel listesinden ifade etmek isteriz. Ürünlerin fiyatlarını doğrudan genişlik etki etmektedir. üretimi yapılan ürünlerin kenar kısmına mutlaka bizler pah veya profil işlemi yapmaktayız. Bununla beraber ürünlerin damlalık mutlaka vurulması ve bu damlalıklardan suların akışının sağlanması gerekmektedir.

Duvar kaplama yapılması en sık yapılan işlemlerin başında gelmektedir. Bunun nedeni ürünlerin yalıtım görevi görmesinden ziyade ürünlerin darbe karşı dayanımı gösterilmektedir. Bununla beraber ürünlerin boya masrafı olmaması ve estetik durması oldukça büyük avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. İfade etmek isteriz ki sunduğu avantajlar ile andezit taşı fiyatları 2024 fiyatları oldukça uygun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünün kullanımı yapılan birim metre kare olarak karşımıza çıkmaktadır. Üretimi yapılan ürünlerin birçok farklı çeşidi olduğunu ifade etmek isteriz.

Daha kapsamlı bilgiler ve fiyat teklifleri için hemen bizleri arayınız.

Andezit Taşı Fiyatları 2024 Teklif Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle tüm kullanıcılar ürünlerin alımında fiyat araştırması yapmakta olup aynı ürünlerin genelde karşılaştırmasını yapmaktadır. Bizler özellikle doğal taşlar konusunda her bir bireyin bilgisi olmasını beklemekteyiz. Bunun nedeni doğal taşların oldukça farklı bir durumunun olmasıdır. Son zamanlarda oldukça karşımıza sıkça çıkan durum ürünlerin gerçek dışında bulunan ürünler ile satışı yapmaktadır. Özellikle tüf taşı andezit taşı gibi satışları yapılmaktadır. Bu durum tüf taşını bilen kişiler tarafından bilinmektedir. Tüf oldukça yumuşak ve dayanımı yok denecek kadar düşük sıkışmış toprak parçası olarak bizleri karşılamaktadır. Bundan dolayı bizler gerçek ürünün Ankara taşı olduğunu ve bilinerek alınması gerektiğini birçok durumda ifade etmekteyiz.

Gerçek ürünün oldukça sert olması ve kesiminin zor olması bizlere ürünün maliyeti anlamında artışlara neden olmaktadır. Bu artışlar güncel fiyat listesinde artışlara neden olmaktadır. Birim zamanda çıkarılan plakların düşmesi ve üretimde yavaşlamalar sağlam taşta olmaktadır. Bundan dolayı gerçek ürünün alınması ve ona göre andezit taşı fiyatları 2024 karşılaştırması yapılmasını önermekteyiz. Bizler kendi maden sahalarımızdan çıkardığımız ham blokları işleyerek ürünlerin oluşumunu sağlamaktayız. Daha kapsamlı bilgiler ve fiyat teklifleri için hemen arayınız.

Üretimi yapılan ürünlerin özellikle basamak taşlarında ürünlerin alın taşı yani rıht denilen ürünün fiyata dahil olup olmadığını iyi analiz etmek gerekmektedir. Kimi durumlarda ifade etmek isteriz ki alın taşın dahil olmadan fiyat verilmekte olup uygulama sırasında mecbur gerekli olan ürünün tekrar alınması gerekmektedir. Bizler bundan dolayı fiyat tekliflerimizde basamak taşlarında fiyatları dahil olarak vermekteyiz.

Üretimi yapılan ürünlerin birimleri mutlaka gözlenerek fiyatların karşılaştırması yapılmalıdır. İfade etmek isteriz ki bir kaplama taşı metrekare olarak fiyat teklifleri verilmektedir. Bunun farklı olarak metre tül olarak fiyat verildiğini gözlemlemekteyiz. Bizler ifade etmek isteriz ki andezit taşı fiyatları karşılaştırmasında birimlere mutlaka dikkat ederek fiyatlar analiz edilmelidir.

Son zamanlarda ürünlerin paletleme ücretleri yasal düzenle birlikte istenmektedir. Bu durumlara dikkat edilerek palet ücretleri karşılaştırılması gerekmektedir. Üretimi yapılan ürünlerin üzerine yapılan işlemelerde ürünlerin fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Ürünlerin  üzerine yapılan işlemelerde fiyatları doğrudan etkilemektedir. Bunlara dikkat ederek fiyatların karşılaştırması yapılmalıdır.

Bizler kendi ürünlerimizin üretimini yaparken ifade etmek isteriz ki kendi maden sahalarımızın kullanımını yapmaktayız. Sürekli aynı maden sahasını kullanımını yaptığımızdan ürünlerin kalitesi aynı kalmakta ve ölçüler konusunda her gün kendimizi geliştirerek ürünleri her geçen gün ileri taşımaktayız. Daha kapsamlı bilgiler ve fabrikadan satış ile minimum %50 fiyat avantajı için hemen arayınız.