Andezit Fabrikamız

ANDEZİT TAŞI ÜRETİMİ&ANDEZİT TAŞI MODERN MAKİNE PARKIYLA LİDER KURULUŞTUR.

Modern Fabrikamız Modern Kesim ve Paketleme Makinelerimizle Andezit Taşı Üretimini 24 Saat Çalışarak Müşterilerimize Hizmet Vermektedir. Daha Detaylı Bilgiler İçin Lütfen FİYAT ALINIZ.


ANDEZİT FABRİKASI


Ham madde olarak dağlardan çıkarılan bloklar fabrikalara sevk edilir. Sevki yapılan ham maddeler öncelikle blok sahasında istiflenir. Bu alanda stoklanan blok andezit taşı kış aylarında veya doğanın yıpratıcı etkisine karşı dayanım sağlamaktadır. Malzeme bu durumda hiçbir şekilde bozulma ve deformasyona uğramadan durması bir ön inceleme olarak düşünülebilir. Her blok kendine özgü ürün için kullanımı yapılır. Bunu şu şekilde ifade edebiliriz. Bir blok andezit taşı fabrikası işleminde ürüne özgüdür. Her bloğun kesimi yapılır ancak önemli olan israf edilen malzeme aza indirip maliyeti kısmaktır. Bu işlemde müşteriye fiyat avantajı olarak dönmektedir. Bu noktada ustalarımız ve şeflerimiz andezit taşı fabrikası olarak çalışan fabrikamızı çok iyi bir şekilde idare etmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız her bloğu kendi arasında kategoriye ayırıp işlemler yapmaktadır. Kategorilere sokulan malzemelerin hiçbir farklılığı yoktur. Hepsi aynı kalite ve dokuya sahiptir çünkü ham maddeleri aynıdır. Buradaki farklılık blok ebatlarından kaynaklanmaktadır. Üretim yapacak olan andezit fabrikası bu ebatlar sayesinde israfı yani çöpe giden taşı azaltır. Bu şekil maliyetler minimuma indirilmiş olur. Stok yapılan malzemeler vinç yardımıyla görsellerde bulunan makinelerin kesim bölümüne sabitlenir. Bu işlem sonrasında ürün sabit kalması ve makine buna bağlı ebatlı kesim yapması gerekir. Kesim yapımı yapan bütün makinelerimiz son teknolojiyle donatılmış olup hata payı minimuma indirilmiştir. Bu şekilde andezit fabrikası hata payını azaltmaktadır. Kesimi yapılan ürünler vakumlu araçlarla paletlere taşınmaktadır. Bu taşıma ve kesim işlemlerinde mutlaka iş güvenlik tedbirleri alınmalıdır. Aksi durumda yaralanmaya yol açabilecek sakatlanmalar yaşanabilir. Bu durumun önüne geçilmelidir. Bunun için üretim alanlarımızda gerekli bilgilendirme yazıları ve iş güvenliği önlemleri kesinlikle alınmaktadır. Paletlere düzülmüş andezit istenilen işlemleri görmek için farklı makinelere sırasıyla iletilir. Bu işlemlere giderken forklif aracı taşıma işlemini gerçekleştirir. Bu işlem sonrasında istenen işlem gerçekleşmiş olur. İşlemler bitmiş ürün streç ve çelik çember ile dikkatli bir şekilde bağlanır. Bu şekilde andezit fabrikası üretim yaptığı ürünleri sevk edebilir. Bu şekilde üretim yapılmaktadır.

Andezit Fabrikası Üretim Ebatları


Ham madde kullanarak üretim yapın andezit fabrikası istenilen her renk,ebat ve metrajda üretim yapmaktadır. Ancak bunu teknoloji yanına alarak tecrübesiyle üretim yapan tek fabrikayız. Bunun bize kattığı en büyük avantaj ise üretim üretimde süreklilik ve buna bağlı uygun fiyat politikasıdır. Farklı kim olduğu belli olmayan kişilerin toplama taş olarak topladığı andezit taşı gibi yapmayan fabrikamız bütün süreci kendi makine parkı ve insan gücüyle tamamlamaktadır. Ancak her ürünün işleme süresi ve üretim süresi farklılık göstermektedir. Bundan dolayı hangi ürünün daha iyi olacağı konusunda ustalarımız metraj çıkarıp ebatları belirlemesini önermekteyiz. Bu işlem için kesinlikle herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Üretim yapan andezit fabrikası kalınlığı iki santimetreden başlamak üzere on beş santimetre kadar kalınlıkta üretim yapmaktadır. Bu üretim sürecinde istenilen ebatlar kullanılırken önemli olan standart kullanıma sahip ürünler üretmektir. Genişlik olarak iki santimetreden başlayarak altmış santimetre kadar üretim yapabilmekteyiz. Bu üretim ebatları kesinlikle bizim fabrikamıza özgü olup herkes tarafından üretilemez. Boy olarak istenilen ebatlarda üretim söz konusudur. Bu ebatlarda istenilen her metrajda üretim yapabilmekteyiz. Üretim yapan andezit fabrikası istenilen her ürünü istenilen tarihte iletimini sağlamaktadır. Bu bilgiler dışında daha kapsamlı bilgi ve teknik için bizlerle iletişime geçebilir veya fabrikamızı ziyarete gelebilirsiniz.

Andezit Fabrikası Kalite Politikası


Üretimi yapılan her ürün bir firmamın o noktaya atılan bir imzasıdır. Fabrikamız bu düşünce ile her ürünü dikkatli bir şekilde kontrol edip kesinlikle hata payını minimuma indirmektedir. Üretim yapan andezit fabrikası her ürünü aynı ham maddeden imal etmekte olup bundan dolayı homojen ürünler üretmektedir. Bu üretimde önemli olan kaliteli ve sağlam ham madde kullanımıyla beraber doğru metrajda ürün üretmektir. Bu politikayla üretim yapan fabrikamız yıllarca referansını oluşturan hiç bir işte olumsuz yorum almamıştır. Her metrajı aynı değerde değerlendiren fabrikamız kesinlikle hepsinde öncelik müşteri memnuniyeti olarak görmektedir. Her küçük iş büyük işler yapmak için ilk referansımız olduğu bilincinde olarak andezit taşı üretimi yapmaktayız. Bizlerle çalışmak ve daha kapsamlı bilgiler almak için lütfen fabrikamızı ziyaret ediniz veya telefon numaramızı arayınız.
 

Andezit Hakkında Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fiyat ve Bilgiler İçin

info@andezittasi.com

Lütfen ARAYINIZ

0534 257 48 14